CNC marós - Linz, Ausztria

  • 2017. november 24. | péntek
  • Ausztria, Linz
Ausztriába partnercégünk részére keresünk CNC maróst 3-5 tengelyes marógépek kezelésére.

Munkavégzés helye: Linz, Ausztria

Feladatok:

- Nagy pontosságú járműipari, gépipari alkatrészek legyártása
- 5 tengelyes DMC U 100 Duoblock CNC megmunkáló központ kezelése
- 3 tengelyes DMC 1035 V Ecoline CNC marógép kezelése
- Heidenhain ITNC 530 vezérlés programozása
- Minőség ellenőrzés, felelősség a legyártott alkatrészek után

Elvárások:

- Több éves szakmai tapasztalat 3 és 5 tengelyes marógépen
- Heidenhain ITNC 530 vezérlés programozás szintű ismerete
- Erős alapfokú német nyelvtudás / A2 szinttől
- Autó a munkába járáshoz
- 2 műszakos munkarend vállalása / délelőtt és délutános munkarend
- Próbamunka vállalása partnercégünknél – Próbamunkát megelőző napra ingyenes panziószobát biztosítunk és a kiutazás költségét is cégünk finanszírozza

Amit Kínálunk:

- Nettó 14€/ óra munkabér ~ Nettó 2500-2800 € / hó fizetés
- Ingyenes szállás / családi házban bérelt 1 személyes szoba
- Első kiutazás finanszírozása - 0,11 €/km
- Hosszú távú munkalehetőség / Hivatalos bejelentés 8 órában határozatlan időre min. 1 év
- Ingyenes munkaruházat / Munkaruha + munkavédelmi cipő, szemüveg, kesztyű

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

Tel: +36 72 212 368