AWI Tartályhegesztő - Offenburg, Németország

  • 2017. november 24. | péntek
  • Németország, Offenburg
Németországi partnercégünkhöz keresünk AWI Tartályhegesztő, összeállító szakembereket saválló tartályok, hőcserélők, csövek hegesztéséhez.

Munkavégzés helye: Offenburg, Németország (Baden-Württemberg)

Feladatok:

- Hőcserélő tartályok, csövek szakrajz alapján összeállítása

- Awi eljárással saválló, rozsdamentes, nickelbázisú, titán tartályok, csövek hegesztése

- Anyagtípusok: 1.4541, 1.4571, 1.0425, 2.4605, 1.4306, 1.4571, 1.4462

- Tartálycsövek mérete: 20mm x 2,6mm ; 38 mm x 2,6mm

- Tartályok méretei: 150-1500 m2

Elvárások:

- Több éves tapasztalat tartályok, hőcserélők hegesztésében / Awi eljárással

- Röntgenbiztos hegesztés Awi-val

- Szakrajz magas szintű ismerete

- Alapfokú német nyelvtudás / A1, műhelyszint

- Saját autó  a munkába járáshoz

Amit kínálunk

- Nettó 14-16 € / óra fizetés (Szakmai tapasztalat, nyelvtudás függvénye)

- Ingyenes szállás - családi házban bérelt teljesen felszerelt 1 személyes szoba

- Első kiutazás költségeinek térítése – 0,11 €/km

- Hosszú távú munkalehetőség – Teljes munkaidős bejelentés

- 1 műszakos munkarend

- Munkaruha, munkavédelmi cipő biztosítása

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet

kulfold@hr-group.hu

+36 72 212 368